همایش معرفی محصولات اپریماتیک

 شرکت پویا دُر نماینده انحصاری محصولات اپریماتیک ایتالیا در زمینه درب های اتوماتیک و اپراتور درب شیشه ای، در تاریخ هفتم آبان ماه اقدام به برگزاری همایش معرفی محصولات این کمپانی نمود. این همایش با حضور دو نفر از نمایندگان کمپانی اپریماتیک در تهران برگزار شد. در ابتدا جناب مهندس نوبری، مدیریت شرکت پویا دُر، به معرفی فعالیت های این شرکت پرداخته و در ادامه نمایندگان کمپانی اپریماتیک محصولات جدید این شرکت را معرفی نمودند و به صورت تخصصی محصولاتی از قبیل جک های پارکینگی هیدرولیک، اپراتور درب پارکینگ کشویی و اپراتورهای درب های اتوماتیک شیشه ای را مورد نقد و بررسی قرار دادند.

کمپانی اپریماتیک یکی از شرکت های کهنه کار در زمینه جک های پارکینگی هیدرولیک در دنیا می باشد و در 30 سال اخیر همواره به دنبال تکمیل محصولات خود و معرفی راه کارهای نوین در زمینه درب های اتوماتیک بوده است. از جمله مهمترین دستاوردهای جدید این کمپانی معرفی اپراتور درب کشویی پارکینگی مناسب برای درب های صنعتی سنگین تا وزن 12 تُن (12000 کیلوگرم) می باشد. لازم به توضیح می باشد که کمپانی اپریماتیک تنها تولید کننده موتور درب کشویی پارکینگ با این قدرت در دنیا می باشد. دیگر محصول جدید این شرکت، اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک مدل WK-120 است. این محصول با طراحی جدید دارای شاسی و کاور باریک و زیبا می باشد و در مقایسه با مدل های پیشین از موتور قدرتمندتر و مرکز کنترل دیجیتال و صفحه کلید تنظیم عملکرد با کارآیی بالاتر بهره می برد. با توجه به بهینه سازی هایی که در طراحی این اپراتور صورت گرفته است، با وجود کوچکتر شدن ابعاد شاسی، قدرت دستگاه بیشتر شده و درنتیجه می توان از آن برای درب های اتوماتیک سنگین تر استفاده نمود.

   

در پایان همایش، جلسه پرسش و پاسخ با نمایندگان کمپانی اپریماتیک برگزار گردید و طی این جلسه میهمانان همایش که همکاران فعال در زمینه درب های اتوماتیک و نمایندگان شرکت پویا دُر از شهرهای مختلف بودند سوالات خود را مطرح کرده و با نقد و بررسی محصولات، نقطه نظرات خود را با نمایدگان کمپانی اپریماتیک درمیان گذاشتند. 

اطلاعات تماس

تهران- آزادگان-جنب پل صنیع خانی-مجتمع تجاری آهن مکان- فاز 2 غربی-

          پلاک 413

تلفن تماس شرکت:   55445613 | 55445614

تلفن واحد خدمات:     55534956

info@pooyadoors.ir

پرتال اخبار