پویا دُر حامی مالی اولین همایش فعالان صنعت درب اتوماتیک

شرکت پویا دُر به پشتوانه نزدیک به 20 سال فعالیت در زمینه درب های صنعتی، ساخت آشیانه هواپیما و درب های اتوماتیک و راهبند، به عنوان یکی شرکت های شناخته شده در عرصه درب های اتوماتیک به شمار می آید. از همین رو با هدف افزایش تعامل با سایر شرکت های فعال در زمینه درب اتوماتیک به عنوان یکی از حامیان مالی اولین همایش فعالان صنعت درب اتوماتیک اعلام آمادگی نمود تا سهم خود را در راستای گسترش تعاملات علمی و سازنده و افزایش سطح آگاهی همکاران فعال در زمینه درب های اتوماتیک و درب های صنعتی به انجام رساند.

در خلال این نمایش و در سالن جنبی، نمایشگاهی از محصولات و دستاوردهای شرکت پویا دُر برگزار گردید که طی آن محصولات شرکت های SEA و ACM و Aprimatic ایتالیا که شرکت پویا دُر نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش آنها را در ایران به عهده دارد، به حضور همکاران گرامی معرفی گردید.

همچنین محصول جدید شرکت پویا دُر با نام ARIA  به حضور بازدیدکنندگان معرفی گردید. جک پارکینگی آیا با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد و بازخوردهای مثبتی را از منتقدان در این نمایشگاه کسب نمود.

امید است مجموعه پویا دُر با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش در حداقل زمان، رضایت کامل مصرف کنندگان گرامی را تامین نماید.

 

اطلاعات تماس

تهران- آزادگان-جنب پل صنیع خانی-مجتمع تجاری آهن مکان- فاز 2 غربی-

          پلاک 413

تلفن تماس شرکت:   55445613 | 55445614

تلفن واحد خدمات:     55534956

info@pooyadoors.ir

پرتال اخبار